Galactic Junk League

Galactic Junk League

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Uzay Gemileri İnşa Etme ve Savaş Oyunu

Galactic Junk League ile aksiyon dolu anlara ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Galactic Junk League oyununda kendi uzay gemilerinizi inşa ederek online arenalarda gemilerinizi savaştırmanız gerekiyor. Aksiyon dolu harika bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kendi uzay gemilerinizi inşa ederek ilerleyebileceğiniz oyun ayrıca iyi bir simülasyon yapımı olarak karşımıza çıkıyor. 

İnsanoğlunun eğlence anlayışını değişen evren düzeniyle birlikte farklı bir noktaya geldiğine şahitlik ettiğimiz Galactic Junk League oyununda binlerce farklı çöpten oluşan parçaları bir araya getirip kendilerine has uzay gemilerini inşa edebiliyorlar. Oyunda gemilerinizle gelişmiş lazer ışınlarını saldırı sistemi olarakta kullanabiliyoruz.

Paslı ve hurdaya dönüşmüş buzdolaplarından oluşturmuş olduğumuz torpedoları kullanabildiğimiz Galactic Junk League oyununda kendi gemilerimizi inşa edip diğer oyuncular ile savaştırmak için 7 PvP arenası seçeneğine de sahip oluyoruz. Ayrıca 4 özel haritayı kapsayan arenalarda oyunda savaştıkça daha iyi yerlere gelebiliyor bununla birlikte güçlü gemiler de inşa edebiliyoruz.

5 farklı sınıf altında toplanan gemiler farklı savaş stillerine ve yeteneklerine sahip olup kaliteli grafiklere sahip etkileyic bir atmosfere sahip olduğundan Galactic Junk League oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

Galactic Junk League Sistem Gereksinimleri

- Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- Intel Dual Core işlemci

- 4 GB RAM

- Intel HD 3000 ekran kartı

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,140
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?