Gamepad Map

Gamepad Map

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayar Oyunlarını Gamepad ile Oynama Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Gamepad Map programı sayesinde bilgisayar oyunlarınızı Gamepad aracılığıyla sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Xinput ve Gamepad Map ile uyumlu kontrol cihazınızı istediğiniz oyunu oynamak yahut bilgisayarınızı kontrol etmek için kullanabileceğiniz program ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Gamepad ile bilgisayarda oyun oynamanıza ve bilgisayarınızı gamepad ile kontrol etmenize imkan sağlayan Gamepad Map programı iyi bir kontrol emülatörüdür. Xinput şemasına sahip olan kontrol cihazlarıyla uyumlu bir şekilde gelen program kullanıcılar bu oyunlarda gamepadlarini kullanabilirsiniz. Ancak Witcher serisinin ilk oyunu gibi bazı eski oyunlar bu tür kontrol cihazlarını desteklemektedir. Fare ve klavye tuşları gibi kontrol cihazlarını kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Xbox One, Xbox 360 ve Logitech F710 gibi kontrol cihazlarını desteklemektedir. Programı açıp gamepad tuşlarını ve kontrol çubuklarına seçeceğiniz fonksiyonları da atabilirsiniz. 

Gamepad Map içerisinde yer alan farklı kontrol cihazlarınız için profiller oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda farklı oyun türleri için farklı kategoriler de mevcut olup oluşturmuş olduğunuz kontrol şemalarını XML formatında kaydetmenize ve yedeklemenize imkan sağlamaktadır. İçerisinde oyunlar için hazırlanmış kontrol şemalarını indirerek programa aktarabiliyor ve kontrolleri baştan yapılandırma işinden kurtulabiliyorsunuz. Eğer sizde bilgisayar oyunlarını Gamepad ile oynamak istiyorsanız Gamepad Map programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
VERSIYON
2.7.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,157
HEMEN İNDİR (7.29 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?