Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Gods of Rome

reklam

Ücretsiz Mitolojik Dövüş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Gods of Rome, mitolojik kahramanları ve güzel grafikleri birleştirmekle öne çıkan dövüş oyunudur. Windows bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Gods of Rome oyununda kahramanların görkemli çarpışması oldukça etkileyici. 

Tanrıların ve kahramanların çarpışmasına konuk olduğumuz Gods of Rome oyununda Roma mitolojilerinin bir birleşimi olarak hazırlanmıştır. Hades ve Zeus gibi tanrıların dışında ünlü gladyatör Spartaküs gibi kahramanları seçip onlarla maceraya atıldığımız Gods of Rome oyununda tanrılar ve insanlar kendilerini köleleştirmek isteyen karanlık güce karşı savaşıyor. Oyun içerisindeki tek amacımız karşımıza çıkan rakipleri arenalarda mağlup edip yükselmek ve amacınızı gerçekleştirmek. 

Oyun yapısı itibariyle çeşitli öğeler bulundurmaktadır. Oyunun senaryo modunu oynadıkça dövüşleri kazandıkça kahramanınızın seviye atlayıp gelişebiliyor. Bu sayede oyunda güçlü rakiplerle karşılaşırken daha hazırlıklı da olabiliyorsunuz. Oyunu online oynayarak diğer oyunculara karşı dövüşebilir ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

Kolay kontrollere sahip olan Gods of Rome oyunu grafik açısından ise oldukça başarılı. Eğer sizde mitolojik hikaye yapısına sahip dövüş oyunlarından keyif alıyorsanız Gods of Rome'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,800
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.