Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Grand Theft Auto 5
GTA 5 Açık Dünya Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanan Grand Theft Auto 5 ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. En iyi açık dünya aksiyonlarından biri olup hala da popüler olan ve bu serisiyle çok konuşulan bir oyun. 

Ünlü oyun yapımcısı Rockstar tarafından hazırlanan Grand Theft Auto 5 oyunu daha önce diğer platformlarda karşımıza çıkmıştı. Nihayetinde bilgisayar kullanıcıları da artık bu muhteşem oyundan nasiplenebilecek. 

Her yeni serisinde bizleri heyecanlandırmayı başaran Rockstar bu kez beklentileri ikiye katlamış. Bir önceki serisine göre daha da iyi bir aksiyon oyunu ortaya koymuş. En geniş aık dünyaya sahip olan Grand Theft Auto 5 oyununda radikal değişiklikler yer alıyor. Oyunda sadece tek bir kahramanı değil bu kez 3 farklı kahramanı da yönetebiliyorsunuz. Tabi bunlar arasında istediğimize kolay bir şekilde geçebiliyorsunuz. Oyunda her kahramanın bir hikayesi ve tabi ki kendilerine has özel yetenekleri bulunuyor. Zaten hepsinin aynı hikayeye sahip ve yeteneklere sahip olması çok abesk olurdu. Kahramanlar farklı olduğundan dolayı oyunun çeşitliliği ve heyecanı daha farklı. 

Blaine Country ve Los Santos bölgelerinde geçen Grand Theft Auto 5 oyununda kahramanlarımızı yakından bir tanıyalım. Trevor arkadaşımız oyunun eğlenceli karakterlerinden. Pisliğin içinde yaşayıp bağışıklık kazanmış aynı zamanda kontrol edilmesi güç bir öfkeye sahip. Michael'in eski bir dostu olduğundan dolayı hikayede ona büyük bir pay verilmiş. Şimdi de Michael eski dostumuzu tanıyalım. Malüm arkadaşımız da bu arkadaşımız gibi iyi bir geçmişe sahip değil. Banka soygunculuğunda profesyonel bir kariyere sahip eski suçlulardan. Eski suçlulardan kim kaldı ki dedirten bir arkadaş. Temiz arkadaşımız Franklin'i tanıyalım birde. Arabalara olan ilgisinden fırsat bulup suça karışmamış. Ama gelin görün ki bu arkadaşımız Michael ile tanıştıktan sonra değişiyor. Haliyle o da diğer arkadaşı gibi suçlara atılıyor. 

GTA oyununu severlere inanılmaz özgürlük kapılarını açan oyunda uçsuz buçaksız bir dünya sizleri bekliyor. Motosikletler, arabalar, otobüsler, tanklar, bisikletler ve diğer kara taşıtları dışında helikopter ve jet uçakları gibi araçları kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında serinin önceki oyunlardan farklı olarak su altına dalış yapmanız da mümkün. Dikkat! Köpek balığı çıkabilir! 

Kahramanınızı kişiselleştirebildiğiniz bu oyunda gömleğinizi, pantolonunuzu, şortlarınızı ve diğer aksesuarları oyun içerisinde dolabınızdan giyinebiliyorsunuz. Aynı şekilde silah koleksiyonuyla da kahramanızı özelleştirebilirsiniz. Eğer sizde açık dünya aksiyon oyunlarını seviyorsanız GTA'nın bu yeni serisini mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
279
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
54,446
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.