Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Grand Theft Auto 4

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda oynayabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir oyundur. En çok sevilen aksiyon oyunlarından biri olup seriye ilk kez Amerika dışından bir kahramanın gözüyle bakıp devam edebiliyorsunuz. Amerikan Rüyası kahramanın arkasında bir gerçekçi bireysel tecrübe edindiğimiz Grand Theft Auto IV oyununda Niko Bellic adlı kahramanımızın etrafına dönüyoruz. 

Balkan döneminde geçen oyunda orda doğup büyüyen Niko Bellic geçmişinde ne yazık ki karanlık işlerle uğraşmış. Daha sonra hayatını kurtarmak için Amerika'ya, Libert City şehrine göçmüştür. Kahramanımız Libert City'e ayak bastığı zaman ilk başta kuzeni Roman'ın yanına yerleşiyor. İkilinin hedefi ise şöhret ve zenginlik. Amerikan rüyasını yaşamak ve geçmişlerini unutmak için ellerinden geleni yapıyor. Borçlarını ödemek için ise bu dünyaya saplanıp kalıyorlar. Amerikan rüyasının aslında tam da hayal ettikleri gibi olmadığını keşfetmektedir. Kahramanımıza bu bataklıktan kurtulması için yardımcı olmamız gerekiyor. 

Serbest bir şekilde açık dünya üzerinde gezinebiliyorsunuz. Oyunda dilediğiniz görevi dilediğiniz zaman alabiliyorsunuz. Büyük bi başarayıya sahip olan oyun ise her zaman ki gibi gerçekçi grafik ve fizik motoruna sahip. Eğer sizde serbest açık dünya aksiyon oyunlarından keyif alıyorsanız Grand Theft Auto 4'ü denemelisiniz. 

Grand Theft Auto 4 Minimum Sistem Gereksinimleri
Service Pack 3 yüklü Windows XP veya Service Pack 1 yüklü Windows Vista işletim sistemi
1.8 GHZ Intel Core 2 Duo veya 2.4 GHZ AMD Athlon X2 64 işlemci
Windows XP ve Vista için 1.5 GB RAM
256 MB Nvidia 7900 veya ATI X1900 ekran kartı
DirectX 9.0c
16 GB boş depoalama alanı
İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
2,690
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?