Gunslingers

Gunslingers

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ücretsiz Online Taktiksel Savaş Oyunu

Windows bilgisayarınızda Gunslingers oyununu oynayarak uzay kovboyu olmaya ne dersiniz? İlginç bir temaya sahip olan Gunslingers oyununda savaşlara online olarak katılarak aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan taktiksel bir savaş oyunu olup Vahşi Batı ve Bilim Kurgu öğelerini bulundurmaktadır. 

Kaliteli grafiklerden oluşmasıyla oyuncuları cezbedecek olan Gunslingers oyunu fantastik bilim kurgu dünyasında paralı asker olarak başlıyoruz. Ardından kendi kahramanımızı seçip oyuna başlıyoruz. Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için stratejik yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz Gunslingers oyununda sıra tabanlı bir savaş sistemi bulunmaktadır. 

Ekipman, yeni silah, kahraman geliştirme ve yeteneklerinizin kilidini açma gibi çeşitli durumların yer aldığı oyunda farklı sınıflar bulunuyor. Kendilerine has stilleri bulunmaktadır. 

Scout, Sniper, Robot, Stormtrooper ve Medic gibi sınıfları bulunduran Gunslingers oyununu Windows bilgisayarınızda oynayarak aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Windows 7 işletim sistemi
2.33 GHZ x86 işlemci veya 1.6 GHZ atom işlemci
512 MB RAM
600 MB boş depolama alanı
İnterent bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,655
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?