Hair Pro

Hair Pro

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Fotoğraftan Saç Modeli Rengi Deneme Programı

Hair Pro, Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış resimlerinize değişik saç modelleri ekleyerek kaydedebileceğiniz başarılı bir resim editörüdür. 

Hair Pro ile saçınızı boyatmadan yahut kestirmeden nasıl görüneceğini öğrenebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Hair Pro programı ile fotoğraflarınıza değişik saç modelleri ekleyebilirsiniz. Program bünyesinde yer alan 1730 saç modelinden istediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zmaanda 56 saç modeli ile gelen Hair Pro programı saç modellerin tam oturmasını sağlamaktadır. Bu sayede tam anlamıyla nasıl görüneceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Fotoğraf efektleri ve gerçekçi saç modelleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz düzenlemiş olduğunuz fotoğrafı yazdırabilir yahut baskı önizlemesini de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanım açısından kolay olan Hair Pro programı Windows kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiştir. Yeni bir görünüm denemek için Hair Pro programını kullanabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
3D Modelleme
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,559
HEMEN İNDİR (5.83 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?