Sweet Home 3D

Sweet Home 3D

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Bina ve İç Dekorasyon 3 Boyutlu Hazırlama Programı

Sweet Home 3D programını kullanarak iç dekorasyonda değişiklikler uygulayabilirsiniz. 

Hayal gücünüzü kullanarak 3 boyutlu ev planı oluşturmanıza imkan sağlayan başarılı bir hizmettir. Hazırlamış olduğunuz basit bir plan düzeni üzerinden dekoratif değişiklikler yapmanız mümkün oluyor. Program içerisinde seçtiğiniz eşyaları yerleştirme işlemini inanılmaz kolay bir şekilde yapabildiğiniz gibi duvar renklerine de kendiniz karar verebiliyorsunuz. Her düzeyde kullanıcısının büyük bir zevkle kullanacağına inandığım başarılı bir programdır. 

Çizimler yaparak 3 boyutlu olarak gösterimler gerçekleştirebiliyorsunuz. Hayal gücünüzü anında görüntülemenize imkan tanıyan programın kullanımı ise oldukça basit. Çizim konusunda bir bilginiz olmasa dahi biraz kullanınca Sweet Home 3D programını çözeceğinize inanıyorum. Hazırlamış olduğunuz bina yada apartman düzenini jpeg dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Gerçek boyutlara göre ölçeklendirme yapabilmenize imkan sağlayan Sweet Home 3D programı ile gerçekçi sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

Genel olarak iç dekorasyon yapmak istediğiniz zamanlarda Sweet Home 3D programını kullanarak işlemlerinizi eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Sweet Home 3D programı animasyonlar içerdiğinden dolayı doğru çalışması adına bilgisayarınızda Java yüklü olmasını istiyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
3D Modelleme
VERSIYON
4.4
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,891
HEMEN İNDİR (39.65 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?