Xara 3D Maker

Xara 3D Maker

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

3D Yazı Oluşturma Programı

Xara 3D Maker programını bilgisayarınızda kullanarak 3 boyutlu yazı oluşturabilirsiniz. İçerisinde 64 farklı font bulunuyor fakat ücretsiz versiyonunda sadece 13 farklı font sunuluyor. Metinleri sadece birkaç tıklama sonucunda 3 boyutlu hale getirebilirsiniz. Türkçe karakter sorunu yaşamanız durumunda Font düzenleme işlemi sayesinde türkçe karakterleri mevcut fonlara entegre edebiliyorsunuz. Ayrıca hazırlamış olduğunuz 3D yazılara animasyon özelliği kazandırabiliyorsunuz. Kapsamlı 700 örnek içeren program sizlere yardımcı olmak adına içerisinde dosyalar bulunduruyor. 

Hizalama, alt ve üst simge bireysel karakterler için tüm seçimler üzerinde karakter aralığı değerlerini içeren metnin görünümü için tam kontrol bulundurmaktadır. Otomatik tasarım yapma aracını kullanarak işlemlerinizin otomatik olmasını sağlayabilirsiniz. Ekran üzerindeki görüntüyü sürükleyerek üç eksen etrafında gerçek zamanlı olarak başlığı yerleştirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı konumlama özelliği ile yaptığınız işlemleri anında izleyin. Renk, yazı tipi, dokular, animasyon ve metin ayarları gibi birçok özellikler bulundurmaktadır. Kendinize uygun olan stili seçerek kaplama işlemine geçebilirsiniz. Görüntüleri mat yada parlak yapabilirsiniz. Görüntülerin kenarlarını yumuşak kenarlı gölgelendirme yaparak daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Sezgisel arayüzü ile kolayca şeffaflık, bulanıklık ve rengini değiştirebilirsiniz. 

Geleneksel 3D programlarını kullanmak oldukça zor bir iş. Fakat bu programı anlamak için fazla profesyonel olmanıza gerek yok. Profesyonel olmadan da profesyonel işler elde edebileceğinizi kanıtlayan başarılı bir stil programı olduğunu söyleyebilirim. Sadece biraz hayal gücü ve uğraş Xara'yı çözmenize yardımcı olacaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
3D Modelleme
VERSIYON
7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,978
GELİŞTİRİCİ
Xara
HEMEN İNDİR (3.66 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?