Hayatım Çiftlik

Hayatım Çiftlik

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Zevkli Çiftlik Oyunu

Büyük emek gerektiren fakat bir o kadar da eğlenceli bu oyunu oynamaya var mısınız? Alawar'ın başarılı oyun serileri arasında yer alan Lisa ile bu yeni çiftlik macerasına katılmak için daha fazla beklemeyin. başarılı oyun yapımcısı Alawar tarafından yapımı üstlenen Hayatım Çiftlik oyununda  çiftlik simülasyonuna tanık olmanız mümkün. Oyun severlerin en büyük avantajı olan bu oyun tamamen Türkçe.

Günümüzde birçok çiftlik oyunu versiyonları olan oyunlarından farklı olarak online olmayan ve bir konuya sahip olan Hayatım Çiftlik’te bir oyuncu  olan Lisa ile birlikte eğlenceli çiftlik işlerine başlıyorsunuz. Lisa ile bir anlaşma imzalıyor yeni bir şovun yıldızı olması için kendinizi eğlenceli bir çiftlik içinde buluyorsunuz.

Eğlenceli çiftlik işlerinde uğraşırken televizyon şovunda da boy gösteriyorsunuz.Çiftlik işleri bitmek bilmiyor. Ahıra gidiyorsunuz ineklerin sütünü sağıp, oradan tarlaya koşup ekinleri topluyorsunuz, hayvanların yemlerini verdikten sonra çiftlikteki diğer işlerle uğraşmanız gerekiyor. Çiftlik içerisinde tek değil birde müşterileriniz olacak. Müşterilerinize satacağınız ürünleri üretmeli ve para kanamaya başlamalısınız.

Hayatım Çiftlik oyununu Türkçe oynamak isterseniz hemen indirin ve oyuna başlayın.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
6,425
HEMEN İNDİR (432.91 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?