Hellphobia

Hellphobia

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Kuşbakışı Cennet Cehennem Temalı Aksiyon Oyunu

Hellphobia oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor!

Cehennemden kaçan zebaniler her bir yandan saldırmaya çalışıyor. Ancak bizim de bunlara karşılık vermemiz iyi bir mücadele etmemiz gerekiyor. Farklı bir oyun yapısına sahip olan Hellphobia oyunu kuşbakışı kamera açısıyla oynanıyor. Birinci şahıs açısından oynadığımız Hellphobia oyununda her yandan düzinelerce düşmanın saldırısı altındayız. 

Oyunda yolumuzu bulmak için düşmanarımızı görebilmek için zaman zaman el feneri kullanmamız gerekiyor. Farklı silah seçenekleriyle düşmanlarımızı yok etmeye çalıştığımız Hellphobia oyununda ne yazık ki grafikler üst seviye değil. Ancak eğlenceli bir oynanış deneyimi sunduğu için oyun bu açığı kapatabiliyor. 

Ayrıca grafikleri bakımından düşük sistem gereksinimlerine sahip olup akıcı bir şekilde oynamanız mümkün oluyor. Cehennem ile cennet arasında savaşların konu alındığı Hellphobia oyununda cenneti ele geçirmek isteyenlere karşı büyük bir mücadele vererek keyifli bir deneyim yaşayabiliyoruz. Eğer sizde heyecanlı aynı zamanda eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız mutlaka Hellphobia'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,357
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?