Heroes Evolved

Heroes Evolved

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Online Arena MOBA Oyunu

Online arenalara hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Heroes Evolved oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Online karşılaşmalara katıldığımız Heroes Evolved oyununda diğer oyuncularında kahramanlarıyla çarpışarak heyecan dolu anlar yaşıyoruz. 

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz başarılı bir yapıya sahip olup fantastik bir dünyanın kapıları sizlere sonuna kadar açılıyor. Bu fantastik dünyada yerimizi aldıktan sonra büyülü güçlere shaip kahramanlardan birini seçerek ilermeye başlıyoruz. Hakimiyet için mücadele verdiğimiz Heroes Evolved oyununda oyunculara çok sayıda kahraman seçeneği de sunuluyor. Bu kahramanların her biri tahmin edebileceğiniz üzere kendine has özelliklere ve hikayelere sahiptir. Oyunda çıktığınız karşılaşmalarda temel amacımız ise kendi karargahımızı korumak ve takip takımın karargahını ilk yok eden taraf olmak için mücadele veriyoruz. Oyun içerisinde 5'e 5 maçlar yaparak ilerliyoruz. Takımlar burda büyük bir önem taşıyor. 

Oyunun 2 farklı modu da bizlere eşlik ediyor. Bu modlar seçtiğimiz haritalara göre şekil almaktadır. Altar of Striffe haritasında bulunan oyuncular ise geniş bir ormanın içine konuk olurken bu ormanlarda geniş bir nehir bulunuyor. Taraflar karşı takımın karargahında farklı yolları kullanarak ulaşmaya çalışacak. Bu sebeple taktiksel tercihler oyun içerisinde önemli bir yere sahip. Rastgele seçilen kahramanlardan biriyle oynayabiliyor rakip karargaha gitmek için kendinize bir yol çizebiliyor ve rakibinizi atlatarak savaştan kaçabiliyorsunuz.

Hızlıca rakip karargahına ulaşmanız söz konusu olmadığı için oyun zorlu bir şekilde ilerliyor. Oyunda altın kazandıkça kahramanızı geliştirebildiğiniz gibi yeni eşyalar ve yeni silahlar satın alabiliyorsunuz Tatmin edici orta düzeyde grafiklere sahip olan Heroes Evolved oyununu özellikle MOBA türünde aksiyon oyunu sevenlerin denemesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,180
HEMEN İNDİR (1.41 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?