Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSHitman 2: Silent Assassin

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Çok fazla satmasının yanısıra çok beğenilen Hitman 2: Silent Assassin oyununda bazı sorunlar vardı ama bu sorunlarda giderdildi. Oyun içerisinde bulunan kaliteli grafikler ve oyunun hikayesi oyunseverler tarafından çok beğenildi. 

Hitman oyununu bitirenler bunun devamı gelir mi diye sorarken Hitman 2'nin söylentileri ortaya çıktı. Oyun dünyası ile kısa zamanda meraklılarıyla buluştu. Seçtiğiniz karakter kan akıtmadan insan öldürmekden pişman olduğundan dolayı meyve yetiştirmeye karar veriyor hatta dinine bağlı biri olarak 5 vakit namazını kılmaya karar veren Hitman hayatında hayet memnun iken bela onun kapısını çalar. Beklemediği bir zamanda karşısına çıkan not Hitman'a eski günleri fazlasıyla hatırlatır. İlk başta amacı arkadaşını kurtarmak oluyor ancak sonra işler sandığı gibi ilerlemiyor. Görevler alıp para kazandıkça bu işi bırakamaz oluyor Oyunda Hitman'a karaktere verilen görevleri doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor. Her görev sonrası mekana uğramanız gerekiyor. 

Göreviniz öldürmek! 
Oyunda bir çok yenilik bunuyor. Oynanabilirlik açısından geliştirilmiş olan oyun mükemmel denecek seviyede kullanıcılara oyunanabilirlik sunuyor. Sessiz ve yavaş adımlarla öldürmeniz gerekiyor. Sizi farketmemesi gerekiyor. 

Grafik ve müzikler açısından verilen tüm detaylara rağmen yüksek sistem istemeyen oyunda akıcılık tam hızıyla devam ediyor. Oldukça keyifli ve sağlam bir oyun olduğunu düşünüyorum. Umarım sizde bu oyunu oynamaktan keyif alırsınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
968
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,263
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.