Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Honeyview
Resim Görüntüleyici

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Honeyview programı başarılı bir resim görüntüleyicidir. Ücretsiz olarak sunulan ve hafif tasarımı ile ön plana çıkan Honeyview programının kurulum esnasında ayarları yapılandırabilirsiniz. Resim gösteriniz olarak ayarlayabileceğiniz gibi Windows sağ klik menüsü altına da ekleyebiliyorsunuz. Program slayt gösterileri şeklinde resimleri görüntülemenize imkan sağlamaktadır. 

Resim geçişlerini de ayarlayabiliyorsunuz. 1 ila 90 saniye aradına ayarlamanıza imkan sağlamaktadır. Slayt gösterileri rastgele tekrarlamanıza imkan sağlayan Honeyview programı slayt gösteriler üzerindeki resimlerin geçiş şeklini değiştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Resimleri döndürmenize, filtreler uygulamanıza ve farklı efektleri fotoğraflara ekleyebilirsiniz. Uzaklaştırma ve yakınlaştırma işlemlerini fotoğrafların üzerinde yapabiliyorsunuz. 

Farklı özelleştirilebilir ayarlar bulunduran Honeyview programı klavye kısayolları da eklemenize imkan sağlamaktadır. Arka plan renkleriyle gerçekten başarılı bir resim görüntüleyici olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.07
BOYUT
7.33 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,390
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.