IrfanView indir
IrfanView

IrfanView indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Resim Görüntüleme Programı

Küçük olmasına rağmen büyük işler çıkartan başarılı bir resim görüntüleyicidiri. Bu program kendi çapında ilginç ve yeni özellikler bulundurduğundan dolayı kullanıcıların tercihi olabiliyor. Piyasada en çok indirilenler arasına girmeyi başarmış olan program grafik göstercicilerden fikir ve özellik olarak ayrı. Profesyonel kullanıcılarının bile tercihi olan IrfanView programı dünya üzerindeki çok animasyonlu GIF desteği veren ilk Windows göstericisi olmanın yanısıra yeniliklerle dolu bir program. Çoklu ICO ve TIF desteği veren IrfanView programı kullanıcıllara gelişmiş özellikleri ile kolaylık sunmayı amaçlamış. 

Arayüzün yanısıra yeni kullanıcılar içinde çok kolay olan programı sezgisel olarak kullanabiliyorsunuz. Thumbnails desteği sayesinde klasötleri küçük resimler şeklinde görüntülemeniz mümkün. Bir diğer ilginç özelliği ise yeniden aç yani Reopen seçeneği. Değişiklik yapmış olduğunuz resimleri kaydetme işlemi yapmadıysanız diskten tekrar geri açmanıza imkan sağlıyor. 

Program içerisinde bulunan resim, video ve ses formatı için desteklerde plug-in desteği de yer alıyor. 
Yeni birçok medya türüne destek veren program arayüzünde basitlik sunuyor. Masaüstünüzdeki resimleri bir gezgin ile gezmenize imkan sağlayan program ile hızlı bir şekilde resimlerinizi görüntüleyebiliyorsunuz. 

IrfanView programının desteklemiş olduğu bazı formatlar; 
JPG, GIF, BMP, TIF, PNG, LWF, PCX, TGA, PCD, RAS, RLE, DIB, ICO, CUR, ANI, WMF, EMF, PPM, PGM, PBM, IFF, PSD, CPT, CLP, EPS, CAM, G3, WAV, MID, RMI, AIF, MP3, WMA.

Bu yazılımın özellikleri anlatmakla bitmitor. Eğer sizde bu güzel programı kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Göstericiler
VERSIYON
4.37
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,884
HEMEN İNDİR (1.8 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?