ViewNX indir
ViewNX

ViewNX indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Fotoğraf ve Video Görüntüleme Programı

Nikon tarafından fotoğraf severler için hazırlanmış olan ViewNX programı ile resim gösterim işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

İçerisinde çeşitli özellikler sunan hoş bir program olup popüler fotoğraf makina markası olan Nikon tarafından hazırlanmıştır. JPEG, RAW, NEF gibi resim dosyalarını görüntülemenize imkan sağlayan ViewNX programı standart görüntüleme programlarından daha iyidir. Profesyonel fotoğraf makinesi ile çekmiş olduğunuz görüntüleri başka bir programla açmaya kalktığınızda çoğu kez sorun ile karşılaşabilirsiniz. Desteklenmeyen format biçimlerinden kaynaklı olan bu sorunu ortadan kaldıran program sadece resim dosyalarını açmakla kalmıyor aynı zamanda oynatma sorunu yaşadığınız video dosyalarını da oynatmanıza imkan sağlıyor. Bununla birlikte popüler video formatı olan NEF, TFF, MAV, MOV, AVI ve NDF gibi popüler video formatlarını açmanıza imkan sağlamaktadır. 

Aynı zamanda fotoğraflarınızda basit düzenleme işlemleri yapmanıza imkan tanıyor. Fotoğrafınızın parlaklığını, kontrastını, keskinlik ayarını, beyaz dengesini ve birçok değer ile oynama imkanına sahip oluyorsunuz. Basit düzenleme işlemleri yaparak fotoğraflarınızda değişiklikler uygulayabilirsiniz. Kırmızı göz kaldırma özelliği sayesinde kırmızı göz olarak çıkan fotoğraflarınızın düzenleme işlemini yapabilir tüm bununla birlikte fotoğraflarınızda istemediğiniz kısımları basit bir şekilde kırpabilirsiniz. 

Fotoğraf makinenizde GPS özelliği bulunuyorsa fotoğrafınızın çekildiği konuma da göz atabilirsiniz. Tüm bu özellikleri sunan ViewNX programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Göstericiler
VERSIYON
2.10.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,024
HEMEN İNDİR (107.29 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?