Horror Hospital

Horror Hospital

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Hastane Korku Oyunu

Tüyler ürpertici korku dolu bir oyuna hazır mısınız?

Hastane koridorlarında geçen Horror Hospital oyununda tehlikeli anlara konuk oluyoruz. 

Önemli NOT: Epilepsi hastaları için tehlikeli olabilecek bir oyun olduğu için bu oyunu oynamadan önce bu durumu dikkate almanızı öneriyorum.

Horror Hospital yani Korku Hastanesi oyunu Türk geliştiriciler tarafından hazırlanmış akıl hastanesi temalı gerçekten etkileyici bir oyundur. Oyunun hikayesi ise şu şekilde; eşini ve çocuğunu trafik kazasında kaybeden bir adam trajik olaydan sonra akıl sağlığını kaybediyor. Bununla birlikte bu adam bilincini de kaybediyor.  

Horror Hospital oyununda bilincini kaybeden bu adamı yönlendirmeye çalışıyor ve doğru yolu bulması konusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi belirlemekte zorluk çeken kahramanımıza yardım edeceğimiz Horror Hospital oyununda karanlık hastane içinde el fenerimiz yardımıyla yolu bulmaya çalışıyoruz. 

Korkunç sahnelerle yüzleştiğimiz Horror Hospital oyununda büyük bir mücadele yaşıyoruz. Baştada dediğimiz gibi etkileyici bir oyun olduğundan geliştiriciler Epilepsi hastalarının oyunu oynamamaları konusunda uyarıda bulunuyor. 5 saatlik kısa bi oyun süresinin ardından oyunu beğenirseniz satın alarak sizde korku dolu anları bilgisayarınız başında yaşayabilirsiniz. 

Horror Hospital Sistem Gereksinimleri
- Windows Vista işletim sistemi

- 2 GB RAM

- DX9, Shader Model 3.0 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0

- 500 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,820
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?