How to Survive 2

How to Survive 2 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Zombi Temalı Aksiyon Oyunu

How to Survive 2 oyununda arkadaşlarınızla birlikte New Orleans ve çevresindeki zombilere karşı büyük bir mücadele vermeniz gerekiyor. Olabildiğince çok hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz How to Survive 2 oyununda yeni üsler inşa ederek ilerlememiz gerekiyor. Korku ve macera öğelerinin bir arada yer aldığı How to Survive 2 oyununda birçok düşmanla karşılaşacak ve bu oyunda amaç grubunuzu oluşturarak hayatta kalmak için mücadele etmeniz gerekiyor. 

Çok oyunculu hayatta kalma mücadesi vermediğimiz How to Survive 2 oyununda gerçekçi grafikler oyun deneyimimizi daha iyi hale getiriyor. Gerçek bir savaş deneyimini ekranlarımızda yaşamamız mümkün oluyor. 16 oyuncuyu kampınıza çağırarak davet edebilir ve 4 kişiyle eş zamanlı olarak çevirimiçi oynayabilirsiniz. Yerel eşli bir oyun olup aynı bilgisayarda eş zamanlı 4 oyuncu oynayabilmektedir. 

Oyuna başka oyuncular katılabilir 16 oyuncunun yer aldığı eş zamanlı bir deneyim yaşayabilirsiniz. İçerisinde gelişmiş kamera seçenekleri bulundurmaktadır. Uçuşta yaklaşma ve uzaklaşmayı sağlayarak karakterin takibini yapabilirsiniz. Kendi karakterinizi oluşturup ilerleyebilir ve hayatta kalma konusunda uzman olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. 

Elit görevler için biçilmiş kaftan olduğunu söylememiz mümkün. Seviyenizi yükseltirken yeni ve farklı beceriler öğrenebiliyorsunuz. Zombilerin istilasından kurtulmak için elinizden geleni yapmanız gereken How to Survive 2 oyununda tüm olumsuzluklara rağmen hayatta kalmaya çalışıyoruz. 

Öldürücü darbelerin odağı haline gelebildiğiniz gibi bu darbeleri sizde vurabilirsiniz. Etkileyici kan efektleri ile zombileri artık daha havalı bir şekilde yok etmeniz mümkün. Zombiler karanlıkta zaman zaman saklanıyor bu nedenle heran tetikte olmanız gerekiyor. Saldırmaya hazırlıklı olup öldürücü darbelerden onları maruz bırakmamalısınız. 

Genel olarak gelişmiş özelliklere sahip etkileyici bir deneyim sunan başarılı bir savaş oyunu olduğundan How to Survive 2 oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.. 

How to Survive 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 64 bits 
İşlemci: Intel i3 3GHz 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible 
DirectX: Sürüm 11 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan 
Ses Kartı: DirectX 11 compatible

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,573
HEMEN İNDİR (Bilinmiyor )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?