HP Photosmart Essential

HP Photosmart Essential

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

HP Fotoğraf Düzenleme Baskı Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış HP Photosmart Essential programı sayesinde resimlerinizi baskı için düzenleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki fotoğraf ve videoları düzenlemek için hazırlanmıştır. İçeri aktarmanıza, kullanıcı düzenlemesi yapmanıza, etiket eklemenize ve harika baskılar elde etmenize yardımcı olmaktadır. Fotoğrafları kolay bir şekilde düzenleyebilir, döndürebilir, kırpabilir, çevirebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz. Aynı zamanda kırmızı göz gidermenize de imkan sağlamaktadır. 

Filtre özelliği sayesinde siyah ve beyaz yada sebya etiketleri ile seçenekler listesinde yer almaktadır. Bir fotoğrafın çözünürlüğünü arttırmak için mümkün olup düşük çözünürlüklü resim piksellenmiş görünümü azaltmak için kullanabilirsiniz. 

JPEG, BMP, PNG ve GIF formatındaki resim formatlarını sorunsuz bir şekilde basabilirsiniz. Fotoğraf ve video düzenleyici olup istediğiniz şekilde konumlandırma yapmanıza yardımcı oluyor. Medya dosyalarını görüntülemek için hızlı arama yapabiliri, albüm oluşturabilir, multimedya koleksiyonunu büyütmek için de cep telefonları, kameralar, taşınabilir diskler, CD'ler, tarayıcı yada klasörden fotoğrafları ise seçebilirsiniz. 

Hem iyi bir medya organizatörü olup hemde iyi bir baskı programıdır. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Özellikle dijital fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için oldukça etkilidir. Sonuç olarak fotoğraflarınızı düzenlemenize, paylaşmanıza, sayfaya yerleştirmenize ve yazdırmanıza imkan sağlayan başarılı bir editör olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,579
HEMEN İNDİR (18.92 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?