Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Icecream Slideshow Maker
Slayt ve Sunum Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Icecream Slideshow Maker, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz sunum ve slayt hazırlama programıdır. Windows işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Icecream Slideshow Maker programı sayesinde sunumlarınızı kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. 

Etkili bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan program ile slayt oluşturmak oldukça basit. Özellikle bilgisayar deneyimi olmayan kullanıcılar için oldukça başarılıdır. Icecream Slideshow Maker programını kullanarak fotoğraflarınızı belli bir düzen içerisinde arka arkaya dizebilirsiniz. Dilerseniz daha güzel görünmesi adına sevdiğiniz müzikleri arka fon yapabilirsiniz. Sunumlarınızı daha güzel bir hale getirmenize olanak sağlayan Icecream Slideshow Maker programı çeşitli efektler sunmaktadır. 

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Icecream Slideshow Maker programı ile fotoğrafın kaç saniye boyunca görüntüde kalacağını da belirleyebiliyorsunuz. İçerisinde önizleme seçenekleri sunan Icecream Slideshow Maker programı ince detaylara sahiptir. 

Kişiselleştirebileceğiniz Icecream Slideshow Maker programı geçmişte düzenlemiş olduğunuz slaytları bile tarihçeniz üzerinden inceleyebiliyorsunuz. Bu nedenle her defasında dosyaların nerede olduklarını da hatırlamaya gerek kalmamaktadr. 

Program her bir fotoğrafın parametresini düzenleyebiliyor. Sunum hazırlamak için başarılı bir program olup Windows için oldukça kullanışlıdır. Eğer sizde slayt yahut sunum hazırlamak istiyorsanız Icecream Slideshow Maker programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.42
BOYUT
38.7 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,296
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.