ICED

ICED

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Hayatta Kalma Mücadele Oyunu

Dondurucu soğuklarda hayatta kalmak için mücadeleye hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış ICED oyununda hayatta kalmak adına aksiyon dolu anlar yaşamanız mümkün. Korkunç canavarlar yerine zorlu yaşam şartlarıyla karşı karşıya kaldığımız ICED oyununda ayrıca oyuncular süper yeteneklere sahip olup sıradan bir insanın yerine geçiyorlar. 

ICED oyununda bir balıkçı olup balığa çıktığımız sert bir kuş gününde sert bir fırtına ile karşı karşıya kalıyoruz. Bununla birlikte biz de çadırımıza çekilip fırtınanın dinmesini bekliyor ve ardından belli bir süre uyuduktan sonra hava oldukça soğuyor. Dondurucu soğukta hayatta kalmak adına mücadele ettiğimiz ICED oyununda etrafı keşfedebiliyor ve işimize yarayacak olan çakmak, tıbbi malzeme ve araçları da bulmamız gerekiyor.

Tüm bunları yaparken soğuğa aynı zamanda açlığa ve susuzluğumuza dikkat etmemiz gerekiyor. Yaşamak gerekli olan açlık ve susuzluk ile baş etmemiz gereken oyunda moral fiziki güç hayatta kalma şansımızı belirleyen faktörler olarak karşımıza çıkıyor. Çok düşük bir moral olarak karşımıza çıkan mücadeleleri aşmamızı da güçleşiyor. Bu nedenle son derece iyi bir şekilde mücadelemizi vermemiz gerekiyor. Eğer sizde bu tarz hayatta kalma oyunlarından hoşlanıyorsanız ICED'i mutlaka denemelisiniz. 

ICED Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core 2 Quad Q6700 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 650 Ti veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- DirectX 10

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,602
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?