ImageCacheViewer

ImageCacheViewer

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Web Tarayıcıdaki Resimleri Bulma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ImageCacheViewer programıyla tarayıcınıza indirdiğiniz bulmakta zorlandığınız fotoğrafları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan ImageCacheViewer programı ile tarayıcının hafızasına alınan fotoğrafları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Daha önce herhangi bir web sitede görüp indirmiş olduğunuz fotoğrafları yeniden görmek istiyorsanız ancak hangi sitede olduğunu bilmiyorsanız ImageCacheViewer programını kullanarak bu görselleri bulabilirsiniz. 

ImageCacheViewer programıyla resim dosyasını gösterirken diğer yandan da bu dosyalara hangi adresten ulaştığınızı da öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede görselin hangi sitede olduğunu da öğreniyorsunuz. Bu nedenle bile kullanabileceğiniz geniş özelliklere sahip olan ImageCacheViewer progamında görsel depolama kaynaklarının hepsini desteklemektedir. 
Eğer sizde tarayıcınıza kaydettiğiniz görselleri yeniden günyüzüne çıkarmak istiyorsanız ImageCacheViewer programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Göstericiler
VERSIYON
1.08
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,895
HEMEN İNDİR (76.21 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?