Immortal Redneck

Immortal Redneck

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Mumya Savaş Oyunu

Mumyalar ile savaşacağınız aksiyon dolu bir oyuna hazır mısınız?

Heyecanın biran olsun eksilmediği hızlı ve heyecanlı bir FPS deneyimi sunan Immortal Redneck  oyununda antik Mısır'a doğru yolculuk ediyoruz. Antik Mısır'da geçen bir hikayeye konuk olduğumuz Immortal Redneck oyununda kahramanımız buraya aslında turistik bir gezi için geliyor. Ancak burada işler sandığı gibi gitmiyor.

Bir anda anlamadığı bir şekilde kendisini mumyalanmış bir halde bir piramitin içinde uyanarak buluyor. Bu nedenle kendisini neden mumyaladıklarını öğrenmek istiyor. Onun bunu öğrenme macerasında kahramanımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Oyun boyunca kırsal kesimlerde yaşayan ve vücutlarındaki güneş yanıklarından dolayı kilometrelerce uzaktan bile fark edilebilen insanlar ana kahramanımız oluyor olup bununla birlikte maceralar piramitler içinde geçiyor. Oyunda farklı canavarlar ve mumyalar biranda karşımıza çıkıyor. Elbette bunları temizleyerek ilerlememiz ve bölüm sonu canavarlarına ulaşmamız gerekiyor.

Zorlayıcı anlar yaşayacağımız oyunda heyecan biran olsun eksilmiyor. Aksiyon tadının eksik kalmadığı oyunda zindanlarda rastgele bir düzen yer alıyor. Aynı zamanda farklı kahraman sınıfları ve savaş yetenekleri de bizleri bekliyor.

Immortal Redneck oyununda öldünüz zaman kalıcı bir şekilde ölüyorsunuz. Yani oyun içerisinde hatanıza yer yok. 50'den fazla silah kullanabileceğiniz oyunda ayrıca büyü yaparak düşmanlarınıza karşı tuzaklar kurmanız da mümkün. Eğer sizde sıradışı bir oyunda yer almak istiyorsanız mutlaka Immortal Redneck'i denemelisiniz. 

Immortal Redneck'in minimum sistem gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.5 GHz 2. nesil Intel i3 işlemci

- 2 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 650 veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- DirectX 10

- 7 GB boş depolama alanı

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,871
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?