Immune - True Survival

Immune - True Survival indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Online Hayatta Kalma PvP Oyunu

Online olarak hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz bir oyuna ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Immune - True Survival oyununda hayatta kalma mücadelesi vererek aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza indirip oynayabileceğiniz iyi bir rol yapma oyunu olup post apokaliptik bir dünya sizleri bekliyor.

Oyun dünyası yaşanan felaketten sonra kaynakların sınırlı olduğu ve kaynaklar üzerinde hakimiyetin büyük bir önem taşıdığı dünya da insanlar hayatta kalmak için askerlerle, yabani hayvanlarla ve mutantlarla savaşmak zorunda kalıyor. Oyunda bu insanların yerine geçip onların zorlu hayat şartlarına sahip oluyoruz. 

Top down shooter türünde bir oyun olup kuşbakışı kamera açısının kullanıldığı oyunda gerçek zamanlı savaş sistemi akıcılık kazanmaktadır. Immune - True Survival oyununda oyuncular hayatta kalmak için kendi silahlarını inşa edip düşmanlara karşı kullanıyor. 

Açık dünya yapısına sahip olan oyunun derinliği ise inanılmaz güzel. Size verilen görevleri tamamlayıp düşmanlarınızı temizlemeniz gerekiyor. Oyun içerisinde tecrübe puanı kazanarak bu tecrübe puanlarına bağlı bir şekilde seviye atlatabiliyorsunuz. Ayrıca kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Dilerseniz oyunde PvP savaşları da yapabilirsiniz. Orta seviyede grafiklere sahip olan oyunun sistem gereksinimleri de karşılanabilir düzeyde. 

Immune - True Survival Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 2 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- DirectX 9 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 900 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,634
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?