INSIDE

INSIDE indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Platform Aksiyon Oyunu

Keyifli bir platform oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış INSIDE oyununda sizleri keyifli eğlenceli anlar bekliyor. Hatırlayacağınız üzere birkaç yıl önce çıkış yapan LIMBO içermiş olduğu özgün fikri nedeniyle dikkat çekmişti. Etkileyici bir atmosfer bulunduran oyunda siyah beyaz renkler hakimdi. LIMBO'nun bu başarısı üzerine ona benzeyen bir oyunla karşı karşıyayız.

LIMBO'nun gölgesi altında ezilecek bir oyun değil elbet yakalamış olduğu başarıyı bir adım öteye götüren yeni platform oyunu LIMBO gibi etkileyici bir atmosfere sahip. tek başına yol bulmaya çalışan küçük bir çocuk oyun kahramanı olarak karşımıza çıkan INSIDE oyunu elbette LIMBO'nun kopyası değil. Karanlık ve heyecan dolu bir atmosfere sahip olan oyunun içine renkler de dahil olmuş durumda. 

Oyunda kahramanımız dünyadan kurtulmaya çalışıyor. Zombilerin bir an olsun boş durmadığı dünyada insanlar karanlık projenin bir parçası oluyor. İnsanlar sürekli olarak izleniyor ve kölelere dönüştürülüyor. İşte kahramanımız bu dünyadan kurtulmak için büyük bir mücadele veriyor. 

Yaratıcı bir şekilde hazırlanmış olan INSIDE oyununda reflekslerimizi iyi bir kullanmamız gerekiyor. Yüksek kaliteli animasyonlara sahip olan INSIDE oyununda arka plandaki öğeler dikkatimizi çekiyor. Kendine has görsele sahip olan oyun renkler açısından da LIMBO'ya göre daha etkileyici olduğundan Windows bilgisayarınızda INSIDE'yı denemenizi öneriyorum. 

INSIDE Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi (Oyun sadece 64 bit işletim sistemlerinde çalışmakta)

- 2.4 GHz Intel Core 2 Quad Q6600 veya 3.1 GHz AMD FX 8120 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GT 630/650M veya AMD Radeon HD6570 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 3 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,635
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?