Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Poster Maker - Grand Theft Auto Edition!
iOS İçin GTA Posteri Oluşturma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

GTA oyunu sevenelerdenseniz Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! uygulamasını çok seveceksiniz demektir. Başarılı bir kamera uygulaması olup bu uygulama aracılığıyla kendi resimlerinizi GTA oyunlarındaki kapak resimleri gibi yapabilirsiniz. 

GTA posterleri oluşturmanıza imkan sağlayan Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde kendi GTA posterlerinizi oluşturmanın tadını çıkarın. Kendi fotoğrafınızı poster haline getirdikten sonra GTA ile özdeşleşmiş olan filtrelerden birini seçerek posterinizin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğrafınıza uygun bir fotoğraf filtresi seçtikten sonra fotoğrafınızı kaydedebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! uygulaması ile kullanacağınız fotoğrafı seçtikten sonra fotoğraf efektlerini ve filtrelerini belirleyebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflarınıza bir metin ekleyebilirsiniz. Posterinize uygun bir yazı tipi kullanaran uygulama sizin de seçimlerinizi dikkate alıyor. Yazıyı boyutlandırmanıza büyütüp küçültmenize ve renkeri değiştirmenize olanak sağlıyor.

Eğer sizde kendi posterinizi oluşturmak istiyorsanız Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlarınızda deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,101
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.