Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Retrica
iOS İçin Fotoğraflara Efekt Verme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Retrica ile çektiğiniz fotoğraflar her zamankinden daha farklı. Popülerleşen Retrica uygulamasını iOS işletim sistemli cihazınızda kullanabilirsiniz. 

Uygulama içerisinde bulunan efektleri seçerek çektiğiniz fotoğrafların daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Özçekim yapmayı sevenleri yakından ilgilendiren bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. İçerisinde onlarca güzel filtre olduğundan dolayı kendinizi en iyi hissettiğiniz filtreyi seçerek fotoğraf çekebilirsiniz. 

Yeni güncellemeleri ile farklı bir yere gelen Retrica uygulamasında dilerseniz kontrast yani parlaklık ayarını da yapabilirsiniz. 

Çekmiş olduğunuz fotoğrafları dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda hemen paylaşabilirsiniz. Retrica uygulaması vintage fotoğraf filtresi gibi birçok filtreyi fotoğraflarınıza işlemenize imkan sağlıyor.. Bildiğiniz üzere vintage fotoğraf efektleri son zamanların en popüler filtreleri. 

Dilerseniz fotoğrafınızda istemediğiniz kısımları bulanıklaştırabilirsiniz. Uygulama içerisinde birçok efekt bulunduğu gibi siyah beyaz ve sepya tonları da yer alıyor. 

Çekmiş olduğunuz fotoğraflarınıza dilerseniz çerçeve ekleyerek daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer sizde fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı seviyorsanız popüler efekt uygulaması Retrica'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.3.2
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,421
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.