Video For Kik

Video For Kik

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Video Paylaşma Uygulaması

Arkadaşlarınıza kısa videolu mesajlar göndermenize imkan sağlayan başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İçerisinde uzun videolar için geliştirilmiş yeni özelliklerin bulunduğu Video For Kik uygulamasıyla arkadaşlarınıza video göndermek oldukça kolay. Uygulama ile daha önce çekmiş olduğunuz videoyu paylaşabildiğiniz gibi yeni bir video çekebilirsiniz. 

Aynı zamanda video gönderme işlemi gerçekleştirmeden önce kırpma işlemi yapabilirsiniz. Sohbet ayarlarını kişiselleştirebilmeniz de mümkün. Video mesajlaşma deneyiminizi Kik ile geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Uygulamanın bünyesine yüklemiş olduğunuz videoyu arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Facebook, Instagram, Google+ ve diğer birçok hizmette videolarınızı hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Video kartları oluşturmanıza imkan sağlayan Video For Kik uygulaması başarılı bir yapıya sahip sosyal uygulamasıdır. Tüm iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu olarak çalışabilen uygulamayı kullanarak sizde videolu mesajlaşma deneyimi yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,478
HEMEN İNDİR (2.0 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?