Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Video For Kik

reklam

iPhone ve iPad için Video Paylaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Arkadaşlarınıza kısa videolu mesajlar göndermenize imkan sağlayan başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İçerisinde uzun videolar için geliştirilmiş yeni özelliklerin bulunduğu Video For Kik uygulamasıyla arkadaşlarınıza video göndermek oldukça kolay. Uygulama ile daha önce çekmiş olduğunuz videoyu paylaşabildiğiniz gibi yeni bir video çekebilirsiniz. 

Aynı zamanda video gönderme işlemi gerçekleştirmeden önce kırpma işlemi yapabilirsiniz. Sohbet ayarlarını kişiselleştirebilmeniz de mümkün. Video mesajlaşma deneyiminizi Kik ile geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Uygulamanın bünyesine yüklemiş olduğunuz videoyu arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Facebook, Instagram, Google+ ve diğer birçok hizmette videolarınızı hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Video kartları oluşturmanıza imkan sağlayan Video For Kik uygulaması başarılı bir yapıya sahip sosyal uygulamasıdır. Tüm iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu olarak çalışabilen uygulamayı kullanarak sizde videolu mesajlaşma deneyimi yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.7
BOYUT
2.0 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,827
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.