Vodafone Message+

Vodafone Message+ indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone için Vodafone Mesajlaşma Uygulaması

Vodafone müşterilerine özel olarak hazırlanmış Vodafone Message+ uygulamasıyla arkadaşlarınızla mesajlaşmanın keyfini çıkarın. iPhone ve iPad cihazlar için tasarlanmış Vodafone Message+ uygulaması daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı oluyor. Yazı, fotoğraf, video ve ses gödermenize imkan sağlayan uygulama grup görüşmeleri yapmanıza da yardımcı oluyor. 

Arkadaşlarınızla yada ailenizin bulunduğu gruplar oluşturabilirsiniz. Onlarla sürekli olarak irtibatta kalmak çin rehberinize eklemenize gerek yok. Anında ses kaydı ve video paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla özel anlarınızı paylaşmanız için ücretsiz olarak sunulan uygulama ile uzun metin mesajlar yazmak istemiyorsanız sesli mesaj gönderebilirsiniz. içerisinde emoji ve ifadeler bulundurduğundan dolayı kendinizi daha eğlenceli bir şekilde idafe etmenize olanak sağlamaktadır. Arkadaşlarınız eğer mevcut değillerse onlar çevirimiçi olduklarına mesajlarınız teslim edilecektir. Ayrıca konum göndermeniz de mümkün. 

Diğer iletişim uygulamaları ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan Vodafone Message+ uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
2.11
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,824
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?