Istrolid

Istrolid

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows için Online Taktiksel Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Istrolid oyunuyla sizleri aksiyon dolu anlar beliyor. Bilgisayarınızdan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Dilerseniz sisteminize indirerek oynayın dilerseniz de tarayıcınız üzerinden oynayın. Tamamen size kalmış. 

İlkel strateji oyunlarına ayrı bir yaklaşım ile gelen oyunda normal şartlarda size verielen hazır birimleri üretip savaşıp rakiplerimizi yeniyoruz. Ancak bu oyunda bu birimleri tamamen biz tasarlıyoruz. Bu sayede daha farklı enteresan savaşlar gerçekleştiriyoruz. Oyun içerisinde uzay savaşları konu alındığında bize bu kendi uzay savaş gemisi filomuzu yaratma olanağı verilmektedir. 

Savaş gemilerini imalât etmek için içerisinde bulunan farklı seçenekleri kullanabiliyoruz. Bu parçaları kullanarak hızlı avcı gemileri veya ağır ama güçlü amiral gemileri gibi savaş gemileri de oluşturabilirsiniz. Oyunda her geminin kendine has avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Bu sebeple düşmanımızın hamlelerine ve sahip olduğu gemilere göre hareket ederek ilerlememiz gerekiyor. Savaşlardaki belli bölgeleri kontrol altında tutmaya çalıştığımız Istrolid oyununda enerji, ateş gücü, menzil, manevra kabiliyetleri gibi özellikleri de göz önünde bulundurarak devam etmemiz gerekiyor. 

Dilerseniz oyunda tek kişilik senaryo modunda da oynayabilirsiniz. Yeni parçaları toplayarak devam edebilir yahut dilerseniz multiplayer modu sayesinde diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Eğer sizde taktiksel yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Istrolid'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,764
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?