Kaos2

Kaos2

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Online MMORPG Oyunu

Kaos2 ile aksiyon dolu anlar yaşamaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Kaos2 oyununda aksiyon dolu anlara eşlik ediyorsunuz. Online bir rol yapma oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. MMORPG türünde başarılı bir oyun olup Uzak Doğu tarihine gidiyoruz. 

Kaos2 oyununun hikayesi uzak doğu tarihinden esinlenmiş. Oyun içerisinde fantastik canavarlar ve mitolojik öğeler yer alıyor. İmparatorluk üzerinde hakimiyet kurmak istediğimiz bu oyunda büyülü güçlerimizin yanısıra savaş yeteneklerinizi de kullanmanız gerekiyor. 

Kaos2 Nasıl Oynanır?
Oyunu oynamak için önce kendi kahramanımızı seçiyoruz. 5 farklı kahraman sınıfının yer aldığı oyunda doğanın elementlerine karşı gücümüzü kullanmaya çalışıyoruz. Fiziksel ve muhafız gücüyle ön plana çıkan oyunsa savaş alanlarında toplu hasar vermemiz gerekiyor. 

PvP öğesinin önemi ise oldukça büyük. PvP karşılaşmaları kale savaşları yapabiliyorsunuz. Heyecanlı ve farklı zindan bölüm sonu canavarı Kaos2'de oyuncuları bekliyor. Farklı binekleri kullanarak ilerleyebiliyorsunuz. Kızıl büyücü sınıf ise ateş üzerindeki hakimiyetiyle ön plana çıkıyor. 

Heyecan dolu online rol yapma oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kale kuşatmaları yaptığınız oyunda sizleri zengin içerikler bekliyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,123
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?