Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Knight Online

reklam

Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Günümüzde birçok oyuncunun hayatına girmiş Knight Online ülkemizde en beğenilen MMORPG oyunu olarak yerini almıştır. Birçok bölgede oluşturduğu topluluğunu korurken içeriklerinide zenginleştirmeye devam ediyor.

Oyun savaş mekanikleri ve parti sistemine dayalı olması nedeniyle binlerce oyuncu arkadaşlarıyla birlikte oluşturduğu parti sistemi ile Knight Online'ın  heyecan verici dünyasına adım atıp kendi savaşlarını geşiltiriryorlar. Yeni eklenen PvP seçenekleri yeni eşyalar ve seviye takviyeleriyle milyonlarca oyuncu bu dünyada savaşıyor.

Oyunda yapılması gereken öncelikle insan ve Orc ırkı olmak üzere birbirine düşman iki ayrı milletten birin seçip kahramanlarını oluşturmak. İki ayrı ırktan birbirlerine düşman  El Morad ve Karus birbirlerine karşı oldukça etkili bir mücadele ortamı yaratıyorlar. Sizde kendi karekterinizi yaratıp oyundaki çeşitli görevler ve savaşlarla kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki yeni PvP bölgeleri yüksek seviyede açılır. Önemli olan bir noktada eşya edinimi geliştirilen karekterle aldığınız görevler ve dünya haritasındaki yaratıklardan düşücek eşyalarla gücünüzü kat kat artırın. Eğer bir büyücüyseniz koca bir alana metaor indirmek gibi ihtişamlı bir yeteneğide tercih edebilirsiniz.

MMORPG gibi karakterlerin belirli bir rol üstlenirken, savaşçı karakterler statülerine göre birer tank veya saldırı görevini, rahip veya büyücü gibi karakterler de şifacı veya hasar üzerine yönelebiliyorlar. Her bir karakterin kendine ait özellikleri vardır.  Parti içerisinde arkadaşlarına yardımcı olma yetenekleride mevcut. Bu nedenle arkadaşlarınızla oynarken daha çok eğlenirsiniz.

Yenilenen özellikleriyle gelişmeye devam eden Knight Online'ın dünyasına hemen başlamak için oyunu ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.047
BOYUT
2.24 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,762
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.