Kuboom

Kuboom

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Aksiyon Oyunu

Kuboom, başından ayrılmak istemediğiniz ve yoğunluğu hat safhada olan bir oyun arayanlar için hazırlanmış çok keyifli  bir FPS oyunudur. Hiçbir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve temel olarak aktif FPS oyunlarının başında gelen Counter Strike ile Minecraft'ın birleşimi olarak karşımızda. 

Kuboom'da çok çeşitli oyun metodarı yer arıyor. Etkileyici bir arayüze sahip olmasının avantajıyla görsel bir şölen yaşatıyor. Bu oyun metodlarında oyuncular isteklerine göre oyuna dahil olup galip gelen tarafa erişebiliyorlar. Aksi takdirde tek başlarına savaşıp hayatta kalan oyuncu olmaya çalışıyorlar.

Oynayış olarak Counter Strike ile benzerlik taşıyor. Oyuncular bürüneceklerini seçip farklı silahları kullanabiliyorlar. Makinalı tüfekler, keskin nişancı tüfekler, pompalı tüfekler ve ağır makinalı tüfeklerin de içinde bulunduğu bu çeşitliliğe kolaylıkla erişebiliyoruz. 

Oyunu özelleştirmemizde mümkün. Grafik olarak Minecraft'ı anımsatan Kuboom, küplerden dizayn edilen oyun dünyasında kahramanlar ve silahlar aynen Minecraft gibi görsellik sunuyor. Oyunda hız ve akıcılık ön planda olmasıyla da dikkat çekiyor. Kuboom'un minumum sistem gereksinimlerini şu şekilde sıralayabiliriz:
 
 -64 Bit Windows 8.1, 32/64 Bit Windows 7, 32/64 Bit Windows Vista işletim sistemi
 -Nvidia GeForce 6100 ekran kartı
 -.Net Framework 2.0 ve üzeri
-AMD Athlon 64 3200+ veya Intel Pentium 4 3200+ işlemci
-512 MB RAM
-200 MB boş depolama alanı
-DirectX 9.0

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,269
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?