Kütüphane Otomasyonu

Kütüphane Otomasyonu

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Türkçe ve Ücretsiz Kütüphane Yönetim Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanmış olan Kütüphane Otomasyonu programıyla kütüphanenizde bulunan kitapları kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan program açık kaynak kodlu olarak yayınlandığından dolayı güvenliği de bu şekilde belli oluyor. Ayrıca çalışmak için internet bağlantısına gerek duymayan Kütüphane Otomasyonu programı hafif yapısıyla dikkatimi çekti. 

Kütüphanede bulunan kitapları ekleyerek rafların yer aldığı veritabanını da kullanabiliyorsunuz.

Verilerin güvenliğini sağlamak için kullanıcıların bir şifre aracıığıyla giriş yapmasını da sağlayabiliyorsunuz. Kütüphane Otomasyonu programı içerisinde bulundurduğu özellikler sayesinde hangi üyelerin hangi kitaplarını aldıklarını ve aynı şekilde ne kadar süre boyunca bu kitapların onlarda kaldığını görüntüleyebildiğiniz gibi geri getirip getirmediklerini de öğrenebiliyorsunuz. 

Dilerseniz kitap arama işlemleri esnasında kitabı adını, barkod numarasını, üye adını, raf, üye numarası ve üye sınıfı gibi çeşitli bilgileri de ekleyebilirsiniz. 

Eğer sizde kütüphanenizdeki kitapların kimde olduğunu, ne kadar süre boyunca kaldığını ve ne zaman geldiğini detaylı bir şekilde öğrenmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Kütüphane Otomasyonu'nu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,535
HEMEN İNDİR (560.5 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?