Laplink Sync

Laplink Sync indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Bilgisayar ve Mobil Cihazlar Arasında Dosya Yedekleme Programı

Bilgisayarlarınız arasındaki dosya transfer ve senkronize işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz için hazırlanmış başarılı bir programdır. Birden fazla bilgisayarınız varsa iki cihaz arasında dosya transferini gerçekleştirmek yahut kalıcı iki bilgisayar arasında veri senkronize etmeniz için yardımcı olabilecek başarılı bir programdır. 

Kolay kullanımlı olup basit bir arayüze sahip olduğundan Laplink Sync programı tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir seviyesine sahiptir. Yeni bir senkronizasyon oluşturmak için klasörleri seçmeniz yeterli olacaktır. Tüm yeni dosyaları kolay bir şekilde kopyalayabilirsiniz. Alternatif olarak işinizi tek bir klasörde yapmanız da mümkündür. 

Ayrıca Laplink Sync programı senkronizasyon işlerini frenkansını ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlamaları belirli günlerde, tarihlerde önceden belirlemiş olduğunuz zamana göre ayarlayabilirsiniz. Elle senkronizasyon yani manuel olarak işleri başlatmanız da mümkün. 

Aynı zamanda Laplink Sync programıyla belirli dosya türlerine göre senkronize işlemlerini kısıtlayabilirsiniz. JPG, GIF, PNG, BMP, TIF, PCT, EPS gibi resim formatlarının sadece senkronize edilmesini kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Yahut bununla birlikte dilerseniz sadece MPG, AVI, WMV, MOV, MPEG, MP4 video formatlı dosyaların senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Sadece resim ve video değil metin dosyaları, müzik dosyaları ve diğer formatlar da eklenebilir. 

Dosya aktarma ve bu süreci hızlandırmak için yan yana iki pencereden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz LAN ağı yahut çıkarılabilir sürücüler arasında bağlantı kurarak dosyaları yedekleyebilirsiniz. Program ile iki bilgisayar arasında dosya transeri sağlayabildiğiniz gibi mobil cihazlarınıza Laplink Sync uygulamasını yükleyerek çoklu cihazlarınız arasında da bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Sonuç olarak Laplink Sync programı deneyimsiz olan kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilecek başarılı bir dosya yedekleme ve bilgisayarlar arasında dosya transferi sağlayacak bir hizmettir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
VERSIYON
7.1.192.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,976
HEMEN İNDİR (58.95 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon arasında senkronize edebilirsiniz.
  • İstediğiniz formatları senkronize edebilirsiniz
  • Kablosuz ve kablolu ağ üzerinden cihazları bağlama
  • İstediğiniz formatları senkronize edebilirsiniz
  • Yol gösterici arayüze sahip