Tixati

Tixati

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Bittorent İstemcisi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz SSuite NetVine programı sayesinde internet bağlantısına ihtiyaç duymadan diğerleriyle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Güvenlik bakımından şirketler ve ekipler için büyük bir avantaj oluşturan SSuite NetVine programı devletlerin yada hırsızların erişmelerinin önüne geçebilirsiniz. 

Sade ve başarılı bir arayüze sahip olan SSuite NetVine programı güvenli ve gizli mesajlar için oldukça başarılıdır. Programla birden fazla kişiye mesajların iletilmesini sağlayabiliyorsunuz. Eğer sizde güvenli bir şekilde mesajları iletmek amacıyla şifrelenmiş bağlantılar kullanmak istiyorsanız SSuite NetVine programını kullanabilirsiniz. 

Tixati, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş bittorent istemcisidir. Basit ve kolay kullanım sunan program ultra hızlı indirme algoritmasına sahip olup PEX, DHT ve Magnet Link desteği sunmaktadır. İndirme hızlarıyla alakalı ayrıntılı bilgileri görüntülemenize olanak sağlayan Tixati programı bant genişliği grafiği sayesinde o an indirmekte olduğunuz dosyaların indirme hızlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi görüntüleyebilirsiniz. 

Reklamsız ve güvenilir bir program olup ek güvenlik için RC4 bağlantı şifreleme algoritması bulundurmaktadır. Eğer sizde başarılı bir torrent istemcisine ihtiyaç duyuyorsanız Tixati programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
VERSIYON
1.99
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,636
HEMEN İNDİR (9.64 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?