Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

MediaFire
Ücretsiz Bulut Dosya Depolama Ve Paylaşım Servisi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MediaFire programı sayesinde sabit disklerinizde bulunan dosyaları kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup sabit diskler üzerinde bulunan dosyaları sunucular üzerine yedeklemenize imkan sağlıyor. Belirlemiş olduğunuz bir klasör altında bulunan tüm dosyaların bulut dosya depolama sunucuları üzerinde otomatik olarak senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizin için önemli olan ve ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşmak istediğiniz dosyalara bu klasör altında yer verebiliyorsunuz. 

Sabit diskinizde bulunan resimleri, videoları, müzikleri ve dökümanları MediaFire programıyla hesabınız üzerine göndermeniz mümkün. İstediğiniz zaman iOS ve Android uygulamasıyla mobil cihazlarınız üzerinden tüm bu dosyalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. SMS, E-posta ve iOS uygulaması yardımıyla mobil cihazlarınızd a tüm dosyalara ulaşmanıza imkan sağlıyor. MediaFire uygulaması hesabınız üzerinde yer vermiş olduğunuz tüm dosyaları sevdiklerinizle kısa bağlantı yoluyla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın ekranı üzerinde bulunan pencerelerin ekran görüntüsünü doğrudan paylaşmanız da mümkün. 

50 GB'a kadar bulut dosya depolama alanıyla piyasada bulunan rakibine göre daha iyi olup kullanıcı memnuniyeti konusunda bir adım öne çıkmaktadır. Güvenilir, hızlı, ücretsiz ve gelişmiş özelliklere sahip bulut dosya depolama servisine ihtiyaç duyuyorsanız MediaFire programını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.10.24.9280
BOYUT
Array
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
6,440
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.