MediaFire

MediaFire

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Bulut Dosya Depolama Ve Paylaşım Servisi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MediaFire programı sayesinde sabit disklerinizde bulunan dosyaları kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup sabit diskler üzerinde bulunan dosyaları sunucular üzerine yedeklemenize imkan sağlıyor. Belirlemiş olduğunuz bir klasör altında bulunan tüm dosyaların bulut dosya depolama sunucuları üzerinde otomatik olarak senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizin için önemli olan ve ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşmak istediğiniz dosyalara bu klasör altında yer verebiliyorsunuz. 

Sabit diskinizde bulunan resimleri, videoları, müzikleri ve dökümanları MediaFire programıyla hesabınız üzerine göndermeniz mümkün. İstediğiniz zaman iOS ve Android uygulamasıyla mobil cihazlarınız üzerinden tüm bu dosyalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. SMS, E-posta ve iOS uygulaması yardımıyla mobil cihazlarınızd a tüm dosyalara ulaşmanıza imkan sağlıyor. MediaFire uygulaması hesabınız üzerinde yer vermiş olduğunuz tüm dosyaları sevdiklerinizle kısa bağlantı yoluyla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın ekranı üzerinde bulunan pencerelerin ekran görüntüsünü doğrudan paylaşmanız da mümkün. 

50 GB'a kadar bulut dosya depolama alanıyla piyasada bulunan rakibine göre daha iyi olup kullanıcı memnuniyeti konusunda bir adım öne çıkmaktadır. Güvenilir, hızlı, ücretsiz ve gelişmiş özelliklere sahip bulut dosya depolama servisine ihtiyaç duyuyorsanız MediaFire programını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
VERSIYON
0.10.24.9280
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
7,146
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?