Last Man Standing

Last Man Standing indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Online Hayatta Kalma Oyunu Oyunu

Online olarak savaşabileceğiniz harika bir aksiyon deneyimine ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Last Man Standing oyununda oyuncular online olarak savaşarak para ödülü kazanıyor. Online bir aksiyon oyunu olup oyuncular haritalarda hayatta kalan tek oyuncu olmak adına büyük bir mücadele sergiliyor.

Aynı anda 100 oyuncunun dahil olduğu hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz Last Man Standing oyununda çeşitli ekipmanları kullanarak düşmanlarınıza karşı tuzak kurmanız mümkün. Açlık Oyunları filmlerini hatırlatan başarılı bir yapıya sahip olan Last Man Standing oyununda oyunculara 30'dan fazla silah seçeneği sunuluyor. 

Pompalı tüfekler, makineli tüfekler, tabancalar, keskin nişancı tüfekleri ve roket atarlar gibi farklı ağır silah seçenekleri bulunuyor. Bu silahları dilerseiz dürbünler, susturucular, dipçikler gibi farklı aksesuarlarlar ile modifiye ederek daha iyi hale getirebilirsiniz. Ayrıca oyunlar kendi kahramanlarını da kişiselleştirebiliyor bu nedenle daha özel bir deneyim yaşamanız da kaçınılmaz oluyor. Farklı aksesuarlar ve kıyafetlerin yer aldığı oyunda başarılı olan oyuncuları para ile ödüllendirmeniz de mümkün.

Oyunda bulunan aylık turnuvalara katılıp para ödüllerine de sahip olmanız mümkün. Sezonunu tamamlayan oyuncular ile keyifli anlar yaşayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olup grafik bakımından orta seviyede olduğundan Last Man Standing'i Windows bilgisayarınızda akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. 

Last Man Standing Sistem Gereksinimleri

- 64 Bit işletim sistemi (Windows 7 ve üst versiyonları)

- Intel Core i5 2400 veya AMD FX 6100 işlemci

- 6 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GTX 460 veya AMD Radeon HD 7770 ekran kartı

- DirectX 11

- 10 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,987
HEMEN İNDİR (49.22 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?