League of Evil

League of Evil indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ölümcül Macera Oyunu

Ölümcül tuzaklarla dolu başarılı bir mücadele oyununa hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış League of Evil oyunu 90'lı yıllarda SEGA oyun konsollarınızda oynadığımız klasik oyunlarını hatırlatıyor. Genel olarak başarılı bir yapıya sahip olan League of Evil oyununda yok olma tehditiyle karşı karşıya kalıyoruz. 

Genel olarak etkileyici bir atmosfere sahip olan League of Evil adındaki güç dünyaya saldırdıktan sonra biyonik süper ajan tehditi durdurmakla görevlendiriliyor. Oyunda savaşacağınız tek şey sadece düşmanlarınız değil oyun boyunca yolunuza döşenmiş birçok farklı tuzak bulunuyor. League of Evil oyunu boyunca oyuncular bölümleri tamamlamak için mücadele edecek olup bölüm sonu canavarlarıyla karşı karşıya kalmaları söz konusu oluyor.

Kahramanlarımız düşmanlarıyla uçan tekmelerini ve yumruklarını kullanarak mücadelenizi gösterebiliyorsunuz. Doğru zamanlamayı yakalayıp düşman ateşine hedef olduğunuz zaman can kaybetmek gibi birşey söz konusu oluyor. Oyun içerisinde birçok farklı görev yer alıyor. Aynı zamanda oyunda bölüm tasarlama aracı da bulunuyor.

Bu özelliği sayesinde kendi bölümlerinizi tasarlayarak diğer oyuncularla kolay bir şekilde paylaşabilmeniz mümkün oluyor. Eğer sizde reflekslerinizi ve zekanızı kullanmak istiyorsanız mutlaka League of Evil'i Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

League of Evil Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 512 MB RAM

- GeForce 8600 veya ATI Radeon HD 2600XT ekran kartı

- 128 MB boş depolama alanı 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,352
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?