Legend Online Reborn

Legend Online Reborn

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Tarayıcı Tabanlı Türkçe Rol Yapma Aksiyon Oyunu

Türkçe içerikli keyifli bir aksiyon oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız adına hazırlanmış Legend Online Reborn  oyununda aksiyon dolu anar yaşamanız kaçınılmaz. İnternet tarayıcınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz iyi bir RPG oyunu olup fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. 

Savaşçı, yaycı ve büyücü gibi güçleri kullanaak düşmanlarınıza uzaktan zarar verebiliyor yahut yaycı da ok ve yay kullanmadaki ustalığıyla düşmanlara karşı üstünlük sağlıyor. 

Oyunda kahramanızı seçtikten sonra Legend Online Reborn oyunun dünyasına giriyoruz. Bizlere verilen görevleri tamamlayarak ilerlemeye çalışıyor bu görevleri yerine getirmek için büyük bir mücadele veriyoruz. Tecrübe puanı kazanmamızın yanısıra seviye atlıyor ve yeni yeteneklerin kilidini de açabiliyorsunuz. Daha güçlü zırh ve silahlar toplayabiliyoruz. Savaş sisteminde düşmanlarınızla karşılaştığınız zaman silahlar toplamamız da mümkün oluyor. 

Savaş sisteminde düşmanlarınızla karşılaştığınız zaman farklı bir  ekrana geçiş yapabiliyoruz. Oyunun savaş alanında sahip olduğumuz yetenekleri taktiksel bir şekilde kullanarak düşmanlarımızı da yenmemiz de gerekiyor. Eğer sizde iyi bir RPG oyununa gerek duyuyorsanız mutlaka Legend Online Reborn'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,157
HEMEN İNDİR (17.48 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?