Leos Red Carpet Rampage

Leos Red Carpet Rampage

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tarayıcı Tabanlı Sonsuz Koşu Oyunu

Windows kullanıcıları için hazırlanmış Leo`s Red Carpet Rampage oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Leanardo DiCaprio'nun  Oskar çilesini sonlandırmaya çalıştığımız bu oyunda aslında hiç birşey sonlanmıyor. Çünkü sonsuz bir koşu oyunu. O zaman DiCaprio kaçmaya çalışıyor diyelim daha doğru olur.  Ücretsiz olarak internet tarayıcınız üzerinde oynayabilirsiniz. Eğlenceli bir oynanış sunan Leo`s Red Carpet Rampage oyunu komik sahneler de bulunduruyor.

Oyun içerisindeki amacımız diğer koşu oyunları gibi ancak bu kez amacımız biraz farklı. Oskar törenlerinin müdavimi ve her zaman eli boş dönen Leanardo DiCaprio'nun koşmasını sağlamamız gerekiyor. Paparazleri atlatmanız gereken Leo`s Red Carpet Rampage oyununda ödül töreninde yol almasını sağlamanız gerekiyor. 

Oyunseverleri farklı süprizlerin beklediği Leo`s Red Carpet Rampage oyununda koşarken karşınıza Lady Gaga çıkabilir. Sizi yavaşlatmak için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca paparazzi ordusu da yolunuzu kesiyor diğer yandan Matt Damon gibi Osket adaylarına karşı savaşmanız da mümkün. Aynı zamanda her bölümün sonunda çeşitli birçok mini oyunlar da Leo`s Red Carpet Rampage oyununda sizleri bekliyor. 

Retro tarzında grafiklere sahip olan Leo`s Red Carpet Rampage oyununda mizahi içerik ön plana çıkıyor. Eğer sizde koşu oyunlarını seviyorsanız Leo`s Red Carpet Rampage'yı deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,540
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?