Mafia 3

Mafia 3 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Açık Dünya Tabanlı Aksiyon Oyunu

Mafia 3, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz yüksek kaliteli grafiklere sahip aksiyon oyunudur. Mafya oyunu serilerinden olup yeni hikayesi ile karşımıza çıkan Mafia 3 oyunu yeni grafikleriyle ön plana çıkıyor. Farklı bve yeni bir mekanikle karşımıza çıkan Mafia 3 oyunu açık dünya tabanlıdır. 

Sürükleyici bir oyun yapısına sahip olan Mafia 3 oyunu GTA 5'e olan benzerliğiyle ön plana çıkıyor. Mafia 3 oyununda daha yakın bir geçmişe yolculuk edip ilerliyoruz. Vietnam Savaşı sonrası ülkesine dönen kahramanımız geçmişinde bulaştığı bir suçtan dolayı sabıka almış ardından bu karanlık geçmişinden kurtulmak istemiştir. Anca bu işler istediği gibi olmuyor. Lincoln'in ailsesi olarak gördüğü zenci mafyalarından olan İtalyan mafyası tarafından saldırıya uğradıktan sonra intikam almak istiyor. Serüvenimiz bu hikayeyle başlıyor. Şehrin kontrolünü gerçekleştirdiğimiz Mafia 3 oyununda kendi yolumuzu çizmeye çalışıyoruz. 

İçerisinde çeşitli yenilikler bulunduran Mafia 3 düşmanlarımızı dilersek bileğimizin gücüne güvenerek direkt olarak saldırabildiğiniz gibi dilerseniz de gizlice onları takip edip doğru bir şekilde avlayabilirsiniz. Aynı zamanda yoğun sıcak çatışmaların  yaşanacağı Mafia 3 oyununda farklı silah seçenekleri de bizleri bekliyor. Eğer sizde bu mafya oyununu oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,525
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?