Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Mafia 3
Açık Dünya Tabanlı Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Mafia 3, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz yüksek kaliteli grafiklere sahip aksiyon oyunudur. Mafya oyunu serilerinden olup yeni hikayesi ile karşımıza çıkan Mafia 3 oyunu yeni grafikleriyle ön plana çıkıyor. Farklı bve yeni bir mekanikle karşımıza çıkan Mafia 3 oyunu açık dünya tabanlıdır. 

Sürükleyici bir oyun yapısına sahip olan Mafia 3 oyunu GTA 5'e olan benzerliğiyle ön plana çıkıyor. Mafia 3 oyununda daha yakın bir geçmişe yolculuk edip ilerliyoruz. Vietnam Savaşı sonrası ülkesine dönen kahramanımız geçmişinde bulaştığı bir suçtan dolayı sabıka almış ardından bu karanlık geçmişinden kurtulmak istemiştir. Anca bu işler istediği gibi olmuyor. Lincoln'in ailsesi olarak gördüğü zenci mafyalarından olan İtalyan mafyası tarafından saldırıya uğradıktan sonra intikam almak istiyor. Serüvenimiz bu hikayeyle başlıyor. Şehrin kontrolünü gerçekleştirdiğimiz Mafia 3 oyununda kendi yolumuzu çizmeye çalışıyoruz. 

İçerisinde çeşitli yenilikler bulunduran Mafia 3 düşmanlarımızı dilersek bileğimizin gücüne güvenerek direkt olarak saldırabildiğiniz gibi dilerseniz de gizlice onları takip edip doğru bir şekilde avlayabilirsiniz. Aynı zamanda yoğun sıcak çatışmaların  yaşanacağı Mafia 3 oyununda farklı silah seçenekleri de bizleri bekliyor. Eğer sizde bu mafya oyununu oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
26
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,206
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.