Mastema: Out of Hell

Mastema: Out of Hell indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Aksiyon Dolu Platform Oyunu

Mastema: Out of Hell ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor!

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Mastema: Out of Hell oyununda kahramanımız, kayıp bir ruhun beden bulmuş halinin konu alındığını görüyoruz. Cehennemden kurtulmak için mücadele eden bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Mastema: Out of Hell oyununda kahramanımız herşeyi hatırlamıyor. Bununla birlikte geçmiş yaşamını hatırlamıyor. Tüm bunların yanısıra nasıl cehenneme düştüğünü ve ne zamandır cehennemde olduğunu da bilmiyor. 

2 boyutlu 16 bit grafiklere sahip olan Mastema: Out of Hell oyununda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor olup karşısına çıkan engelleri aşmak için mücadele ediyor. Farklı silahları toplayarak düşmanlarınızda savaşabileceğiniz Mastema: Out of Hell oyununda heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları da yer alıyor. 

Etkileyici sesler bulunduran Mastema: Out of Hell oyunu grafikleri bakımından da etkileyici bir ortam sunuyor. Oyunda etrafı keşfetmek için yola çıkıyoruz ardından herhangi bir silaha sahip olmadığımız için savunmasız bir şekilde ilerlemeye çalışıyor. Tam o sırada melek ile iblisin savaştığını görüyor ve iblis savaşı kazanarak meleği yok ediyor. Geçmişini hatırlamayan kahramanımız ise melekten düşen silahı alıp kurtuluş macerasına başlıyor. Biz de ona bu macera boyunca yardım etmeye çalışyoruz.

Eğer sizde retro grafiklerin sahip olduğu iyi bir oyunda yer almak istiyorsanız mutlaka Mastema: Out of Hell'i Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

Mastema: Out of Hell Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i5 4440 veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 2 GB RAM

- Nvida 320M, Radeon 7000 veya Intel HD 3000 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 60 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,041
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?