MechWarrior Online

MechWarrior Online

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Savaş Robotları Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz MechWarrior Online oyununda dev savaş robotlarıyla sizleri harika bir oyun deneyimi bekliyor. Oyunculara karşı devasa robotlardan birini seçip ilerlediğiniz oyunda online arenalarda gücümüzü gösteriyoruz. Kaliteli grafiklerin yer aldığı başarılı bir oyun olup aksiyon öğeleriyle iyi bir oyun deneyimi yaşıyoruz. Aynı zamanda ücretsiz olduğundan dolayı her kullanıcı rahatlıkla ulaşabiliyor. Windows bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz kaliteli bir savaş oyunu olup oyunca uzak bir geleceğe yolculuk yapıyoruz. 

MechWarrior Online oyununun hikayesine biraz değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. 31. yüzyılda geçen bir hikayeye sahip olan MechWarrior Online oyununda tahmin ettiğiniz gibi teknoloji fazlasıyla ilerlemiş. Savaş araçlarının yerini aldığı oyunda bu savaş robotlarının yüksek dayanıklığı dışında yıkım güçleriyle koca şehirleri bir anda alt üst edebiliyoruz. Oyun içerisinde savaş robotlarından birine pilotluk yapıyoruz. Pilot olurken düşmanlarımıza karşı mücadele veriyor ve galaksinin egemenliğini sağlamak için elimizden geleni arkamıza koymuyoruz. 

İçerisinde farklı oyun modları bulundurmasıyla oyunseverlerin ihtiyaçlarını karşılayan MechWarrior Online oyununda yer alan Quick Play moduna hızlı bir şekilde takımdaki yerimize alıp düşmana karşı galibiyet için mücadele ediyoruz. 

Faction Play modu ile oyun içerisinde gerçekleşen her maçta 4 savaş robotunu kontrol edip ilerlemeniz gerekiyor. Ancak bu iş öyle pekte kolay değil. Sahip olduğunuz gezegeni korumanız ve diğer gezegenleri feth etmek için uzun süreli bir savaş bizi bekliyor. 

Sonuç olarak oyun ücretsiz olmasına rağmen kaliteli grafik ve aynı zamanda farklı oynanış stilleri seçmenize olanak sağlıyor. Oyunda bulunan robotunuzu kişiselleştirmeniz de mümkün. Savaş oyunlarını seven oyunseverlerin mutlaka denemesi gerekn ücretsiz ancak başarılı bir oyun.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,355
HEMEN İNDİR (59.88 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?