Medal of Honor Pacific Assault

Medal of Honor Pacific Assault

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

2. Dünya Savaşı Temalı FPS Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış kaliteli grafikler içeren Pasifik adalarında geçen başarılı bir oyundur. 2. Dünya Savaşı temasına sahip olan oyun FPS öğelerini içerisinde bulundurmaktadır. Serinin ik oyunu çıktığı dönemde büyük ses getirmiş olan oyun dramatik sahneleri yaşayıp bu savaşa tanık olmanıza yardımcı oluyor. D-Day olarak tanımlanan tarihi Normandiya Çıkarması'nı bu seride yaşamış aynı zamanda unutulmaz anlara da tanıklık etmiştik. 

Müttefik kuvvetler ve Japonlar arasında yaşanmış olan çatışmalara dahil olduğumuz Medal of Honor Pacific Assault oyununda bazen tek başımıza da hedefleri gerçekleştirmeniz gerekebiliyor. Elbette bazen takım halinde de çatışabiliyorsunuz. Oyunda ilerleme gösterdikçe kendinizi daha iyi geliştirebiliyor yahut bu sayede daha  iyi savaşabiliyorsunuz. 

O döneme ait silahlar dışında araçlar ve mekanlar da oyun içerisinde bizleri bekliyor. Takım halinde çatışabildiğiniz oyunda askerlerle birlikte hareket edip görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe kendinizi geliştirebiliyor ve daha iyi bir şekilde savaşabiliyorsunuz. 2. Dünya Savaşı'nı konu alan başarılı bir oyun olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Medal of Honor Pacific Assault Minimum Sistem Gereksinimleri:
- Windows 98 işletim sistemi

- 1.5 GHZ Pentium 4 işlemci

- 512 MB RAM

- 3 GB boş depolama alanı

- 64 MB video bellek

- DirectX uyumlu ses kartı

- DirectX 8.1

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,667
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?