Medusa`s Labyrinth

Medusa`s Labyrinth

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Korku Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Medusa`s Labyrinth ile sizleri macera dolu anlar bekliyor. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz başarılı bir oyun olup iyi bir hikayeye sahiptir. Oyun içerisinde mitolojik efsaneler konu alınmış. Yaratıkların yer aldığı macera dolu Medusa`s Labyrinth oyununda bulmacaları çözerek hızlı bir şekilde hareket etmeni gerekiyor. Oyunun karanlık atmosferi bu gerilim dolu gizlilik öğesiyle birleşince ortaya iyi bir sonuç çıkıyor. 

Macera ve korku öğelerinin temelde yer aldığı Medusa`s Labyrinth oyununda bir miktar aksiyonun da yer aldığını söylememiz mümkün. Okların ve yayların kullanıldığı bu oyunda düşmanlarınızla silahla savaşmanız da mümkün. 

İyi bir oyun atmosferine sahip olan Medusa`s Labyrinth oyununda birden bire çıkan sesler ve fısıltılar oyunu oldukça etkileyici bir hale getirmiş. Yüksek kaliteli olmasa da genel olarak grafik açısından iyi olan Medusa`s Labyrinth oyununun sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır.

- Service Pack 1 yüklü 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 2.5 GHZ AMD A10 5750M veya 2.90 GHZ Intel Core i5 4210H işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 860M veya ATI Radeon HD 7970M ekran kartı

- DirectX 11

- 5 GB boş depolama alanı

- DirectX 11 uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,741
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?