Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

METAL SLUG
2 Boyutlu Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Klasik 2 boyutlu aksiyon oyununa hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış 90'lı yıllarında SNK tarafından geliştirilip atari salonlarında yer alan Neo Geo oyun makineleri için yayınlanmış olan oyun klasik olup 2 boyurludur. Atari salonlarının altın çağı olan 90'lı yıllarını yaşayanlar birbirinden güzel oyunlardan mahrum kalmadı. METAL SLUG oyunu da bu oyunlardan biriydi. Jetonlarınızı stoklayabileceğiniz oyunda arkadaşlarınızla daha uzun ve heyecanlı bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. 

Bir küçük grup askeri yönetebileceğiniz METAL SLUG oyununda kahramanlarımız öncelerinde isyancı bir ordu ile savaşmak için yola çıkıyor ancak beklenmedik olaylar ardından geliyor. Uzaylılarla savaşmak zorunda kalacağınız bu oyunda size düşen görev ise dünyayı istila etmek isteyen güçleri durdurmak elbette bunun için iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Oyunda oyuncular farklı silahları toplayarak kullanabiliyor. Ayrıca dev bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabilirsiniz. Oyunda esirleri kurtardığınızda bu esirler bize farklı şekillerde de yardımcı olabiliyor. Etkileyici bir atmosfere sahip olan oyun online oyun modu bulunduruyor. Bu sayede oyunu diğer oyuncularla eşleşerek birlikte oynamanız mümkün oluyor. Eğer sizde bu tarzda iyi bir aksiyon oyunu oynamak istiyorsanız METAL SLUG'u mutlaka denemelisiniz. 

METAL SLUG Sistem Gereksinimleri
- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

- Klavye, fare

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,851
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.