Metal War

Metal War indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Online Aksiyon Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Metal War oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 90'lı yılların sonuna doğru popülerleşen Metal War oyununda Contra isimli oyunda rekorlar deneyerek arkadaşlarınızla doyasıyla eğlnebilirsiniz. Eğleceli bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan Metal War oyunu 4 farklı karakter bulundurmaktadır. Oyun içerisindeki tek amacımız diğer aksiyon oyunları gibi ilerlemek ve olabildiğince düşmanları yok etmektir. 

Asya ve Avrupa'daki başarısından sonra Türkçe olarak yayına sunulan Metal War oyunu yükleme gerektirmez. İnternet tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz. Diğer online oyunlardan da hatırlayacağınız gibi sistemler güzel bir şekilde harmanlanmış olup binek sistemler ve cephanelikler dikkat çekiyor. Oyunda elde ettiğiniz başarıya göre elinizdeki eşyaları geliştirebiliyorsunuz. Metal War'da karakterinizin bir seviyesi bulunuyor her bölümde farklı oynanış mekaniklerinin kilidi açılıyor. Oyun bu anlamda gerçekten donanımlı. 

İlerledikçe diğer oyuncularla birlikte girebildğiniz birlik görevleri oyunun devamı için güzel bir içerik oluşturmuş. Belirli bir noktadan sonra tanklarınızı geliştirebilir ve farklı bölgeleri de keşfedebilirsiniz. 4 farklı sınıf seçeneğinin yer aldığı sıkıcı bir oyundan ziyade eğlenceli bir ortam sunan Metal War oyununu Windows bilgisayarınızda oynamanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,027
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?