Microsoft Wireless Display Adapter

Microsoft Wireless Display Adapter

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kablosuz Görüntü Aktarma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Microsoft Wireless Display Adapter programı sayesinde cihazınızın ekranını başka bir cihazla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Basit bir kurulumdan sonra görüntü aktarma cihazını yapılandırmak için ilk olarak Windows 8 mağazasında sunulan resmi uygulamasını indireniz gerekmektedir. 

Yazılım güncellemeleri yahut adaptörün ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Microsoft Wireless Display Adapter programıyla istediğiniz bir ismi adaptörünüze verebiliyorsunuz. Mönitörünüzün yada televizyon kenarlık ayarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Görüntü içeriğinin tamamımın gösterilmesini de sağlayabilirsiniz. Cihazınıza PIN kodu girilmesi durumunda eşleşme yapabilirsiniz. 

Telefonunuzdaki görüntüyü televizyonunuza kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Microsoft Wireless Display Adapter programıyla cihazın ayarlarını yahut güncellemelerine dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Görüntü içeriğinizin tamamının gösterilmesini sağlayabilen Microsoft Wireless Display Adapter programı ne yazık ki Türkçe dil desteği bulundurmuyor. Cihazınıza PIN kodu girilmesi durumunda eşleşme yapabildiğiniz Microsoft Wireless Display Adapter programıyla kablosuz olarak ekranınızın görüntüsünü başka bir cihazınızla paylaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
6,069
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?