Mini Hava

Mini Hava

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows için Hava Durumu Gösteren Program

Mini Hava uygulamasını Windows bilgisayarınızda kullanarak Türkiye'de istediğiniz illere ait hava durumunu kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan Mini Hava uygulaması ufak boyutta ancak yararlı bir uygulama olmasıyla ön plana çıkıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Mini Hava uygulamasının öne çıkan özelliğinden biri ise bazı ilçeler için özel olarak hava durumu bilgisi veriyor olmasıdır. 

Hava durumunu güvenli bir şekilde takip edebileceğiniz Mini Hava uygulaması ilkten standart olarak İstanbul ilini seçiyor. Ama kendi yaşadığınız ile göre değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda farklı iller de ekleyebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar ilin hava durumu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Mini Hava uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. 

Diler masaüstünde dilerseniz de altta kalacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Son derece kullanışlı bir arayüze sahip olan Mini Hava uygulaması basit bir şekilde tasarlanmış olmasıyla her düzey kullanıcıya hitap edecektir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,690
HEMEN İNDİR (296.25 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?