Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Mini Hava

reklam

Windows için Hava Durumu Gösteren Program

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Mini Hava uygulamasını Windows bilgisayarınızda kullanarak Türkiye'de istediğiniz illere ait hava durumunu kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan Mini Hava uygulaması ufak boyutta ancak yararlı bir uygulama olmasıyla ön plana çıkıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Mini Hava uygulamasının öne çıkan özelliğinden biri ise bazı ilçeler için özel olarak hava durumu bilgisi veriyor olmasıdır. 

Hava durumunu güvenli bir şekilde takip edebileceğiniz Mini Hava uygulaması ilkten standart olarak İstanbul ilini seçiyor. Ama kendi yaşadığınız ile göre değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda farklı iller de ekleyebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar ilin hava durumu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Mini Hava uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. 

Diler masaüstünde dilerseniz de altta kalacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Son derece kullanışlı bir arayüze sahip olan Mini Hava uygulaması basit bir şekilde tasarlanmış olmasıyla her düzey kullanıcıya hitap edecektir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
296.25 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,832
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.